Dobrej nocy i efektywnego wypoczynku

0

Dobrej nocy i efektywnego wypoczynku! Musisz spać, żeby funkcjonować. Mnóstwo osób pisze do mnie i mówi: ze wszystkim radzę sobie wspaniale, z posiłkami, z treningiem, z pracą, z dziećmi itd., a mimo to nie osiągam takich rezultatów, jakich bym sobie życzyła. Ciągle odpowiadam: „a śpisz 7-8 godzin na dobę?” rozwiązania brzmią jak „haha, nie, na pewno będzie to około 6, jeśli będę uprzywilejowany”.

Wyłącz się i rozpocznij swoją nocną rutynę wcześniej.

Tam masz swój problem, zwracam uwagę, a także proszę, aby to sprawdzili. 7-8 godzin snu jest optymalne dla leczenia, regeneracji ruchowej, rozwoju tkanki mięśniowej, detoksykacji, przetwarzania doświadczeń/problemów, obniżenia napięcia – szczegóły: szpitalnarodowy.pl. Godziny, w których organizm sam się naprawia i odbudowuje, to w rzeczywistości między 10 a 01 rano, te godziny są szczególnie ważne do odpoczynku, szczególnie jeśli masz problem fizyczny (lub psychiczny). Jeśli masz problemy z zasypianiem, poniżej znajduje się kilka pomysłów:

  • Zostaw wyświetlacz poza sypialnią, więc tak naprawdę nie leżysz tam, na pewno przeglądasz Instagram, a nawet e-maile, kiedy powinieneś spać.
  • Zawsze utrzymuj chłód w sypialni, a także wentyluj, aby niebo było czyste, jeśli nie masz do czynienia z objawami alergii, możesz kopulować przy otwartym oknie.
  • Unikaj niepokojących technologii w sypialni.

Telewizor/router/komputery nie powinny w miarę możliwości znajdować się w sypialni. Smaruj samodzielnie balsamem mineralno-magnezowym, jeśli tak jak ja odczuwasz niepokój w nogach lub nawet zazwyczaj masz problemy z ułożeniem się wieczorem. Zwykle smaruję około 20:00. Działa to również fantastycznie na dzieci i otrzymałem wiele powiadomień od rodziców, którzy dziękują mi, że ich dzieci obecnie odpoczywają i śpią wygodnie. To sprawia, że jestem tak zachwycony! Poniżej możesz przejrzeć cały post dotyczący wyboru idealnego magnezu. Jeśli masz zamiar posłuchać naszego podcastu o spaniu, posłuchaj go tutaj.

Spożywaj dodatkową wodę.

Spożywaj dodatkową wodę. Jest to naprawdę konieczne, aby Twoja jednostka limfatyczna (twoje urządzenie detoksykacyjne) działała. Pomaga przy zmęczeniu i bólach głowy, a także wpływa na skupienie w korzystnych wskazówkach. Umiarkowane poziomy płynów są w rzeczywistości ważne dla zdolności koncentracji i prawidłowego działania mózgu.

Jeśli nie otrzymasz wystarczającej ilości płynu, błony śluzowe wysychają, a także są narażone na ryzyko zanieczyszczenia. Wynika to z faktu, że warstwy błony śluzowej jamy ustnej, szyi i nozdrzy są odpowiednio zaopatrzone w przeciwciała, które radzą sobie z wirusami, które wdychamy lub spożywamy w pożywieniu i koktajlu. Również błony śluzowe w jamie brzusznej bardzo dobrze odczuwają umiarkowane poziomy płynów. Woda pitna jest również dobra dla warstwy skóry, włosów i paznokci.

Zdecydowanie polecam filtrowanie wody z kranu, dlaczego możesz przejść w moim poście na blogu na temat systemu filtrowania wody z kranu.

Zajmij się żołądkiem. Jednak ogromna większość ludzi, których znam, ma obawy wraz z żołądkami. Uważam, że jest to tak smutne. 70-80% twojego układu odpornościowego znajduje się w twoich jelitach, a także niezwykle ważne jest, abyś dbał o swój brzuch w najskuteczniejszej technice. Jedną rzeczą, która tak naprawdę złagodziła moje partnerstwo wraz z moim żołądkiem, jest jedzenie enzymów. Wierzę, że wy włóczędzy powinniście przeczytać mój post dotyczący chemikaliów, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Właściwie napisałem również blog dotyczący poprawy jelit za pomocą idealnego sposobu myślenia, schematu diety i suplementów, z pewnością też tam zajrzyj.

Wyłącz się i rozpocznij swoją nocną rutynę wcześniej.Trenuj rutynowo, a także zwiększ swoją środkową stawkę (chodzenie jest naprawdę świetne, ale nie liczy się jako trening w moich oczach). Jest to niezwykle ważne dla zdrowia duszy, ale także dla zneutralizowania dyskomfortu, napięcia, a także dla dobrego samopoczucia. W rzeczywistości bycie nieruchomym jest w rzeczywistości zagrożeniem dla zdrowia na równi z paleniem papierosów, stresem i lękiem, a także nadciśnieniem. Jeszcze jeden aspekt tego wszystkiego jest taki, że po 40 roku życia organizm traci masę mięśniową, z czym trzeba walczyć, aby żyć w równowadze, a potem trzeba narażać mięśnie na stres i niepokój.

Zaryzykuj, aby powiedzieć „nie” (i rzeczywiście) Ustal priorytety dla swojego czasu. Nie zgadzaj się na wszystko, nie pomagaj wszystkim, ciągle.

Zadbaj o to, abyś miał czas na to, czego pragniesz i co musisz zrobić, na przykład na ćwiczenia, gotowanie, bycie z bliskimi lub cokolwiek, co zwykle robisz. Każda osoba ma taką samą ilość czasu w tygodniu, nasz zespół po prostu nadaje temu priorytet w inny sposób. Wzmianka „nie” na temat tego, czego nie chcesz lub nie musisz robić, sprawi, że jako alternatywę powiesz „tak” na to, czego naprawdę chcesz i co musisz osiągnąć. Zastanów się, czego musisz odmówić, aby stworzyć lepszy tydzień.

Sąsiedztwo z ludźmi, którzy dają ci prąd. Wydaje się to proste, a może dość trudne. Ale odważ się powiedzieć nie. Rzuć wyzwanie, aby postawić stopy, jeśli ktoś spełnia bardzo cię lub nawet lekceważy. Codziennie jedz tęczę. Ila, a także ja często mówię o tym w naszych sieciach. Oceń, co spożywasz w ciągu dnia, a także spróbuj w pełni wykorzystać wiele kolorów. W ten sposób zyskujesz więcej przeciwutleniaczy i dodatkowych mikroelementów. Suplementy, które są wyjątkowo ważne dla dobrego zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj