Dbaj o swoją warstwę skóry

0

Dbaj o swoją warstwę skóry. Proszę przejrzeć mój wpis na blogu dotyczący mojej nietoksycznej rutyny pielęgnacji skóry wymienionej poniżej. Warstwa skóry jest tylko jednym z twoich największych organów, a także pochłania wiele elementów, na które tak naprawdę nie chce ani nie musi być pozostawiona otwarta.

Śmiej się – każdego dnia. Jeśli nie masz się z czego śmiać, śmiej się mimo wszystko. Wymyśl, aż ci się uda! Pokazano, że chichot staje się zdrowy i zrównoważony. Uruchamia hormony szczęścia, a także kopie. Zasługujesz na śmiech każdego dnia.

Pralnia jak i porządek. Ta rekomendacja jest korzystna dla twojego portfela, otoczenia, a także dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jak 3 w jednym. Wystarczy wodorowęglan, ocet, detergent, a do mycia zachęcam też coś nietoksycznego z bodystore. Soda jest marką, której zazwyczaj używam. Do odzieży sportowej (która właściwie jest regularnie czyszczona oddzielnie) – zobacz też WWW. Mam kilka zaleceń w moim załączonym oczyszczaniu historii, które możesz znaleźć na moim profilu na Instagramie.

Nie zwracanie uwagi na wypryski

Mów uprzejmie do swojego organizmu Może to wymagać praktyki. Ale mów codziennie, za co jesteś wdzięczny. Dziś jako przykład jestem wdzięczna, że zadbałam o to, aby dziś skutecznie trenować, że jestem twarda, że efektywnie śpię i że mam małe piersi. Wydaje się tak trudno mieć duże. Na pewno poprawię się w nie zwracaniu uwagi na wypryski, bo co to będzie za 100 lat? W rzeczywistości jesteś wspaniały i godny tylko dlatego, że jesteś. Nikt nie będzie Ci się bardziej podobał, jeśli będziesz mieć bardziej płaski brzuch, mniejsze ramiona lub rosnąć. Twoje połączenie z systemem ciała jest w rzeczywistości dożywotnie, równie dobrze, aby było pozytywne. Porozmawiaj ze swoim ciałem fizycznym, jeśli faktycznie zamierzasz zająć się czymś wyjątkowym, takim jak ćwiczenia, poród lub nawet operacja.

Elektryczna moc idei jest naprawdę potężna. Połącz siły i bądź też personelem. Pozytywne rozmawianie ze swoim ciałem zasługuje na swoją wagę w złocie!

Codziennie spożywaj kwaśne pokarmy. Nawet kombucha jest naprawdę niezwykła. Jak wspomniałem około 70% twojego zdrowia znajduje się w jelicie, a także jeśli jest naprawdę zdrowe, będziesz zdrowy (na pewno nie zawsze takie proste) Zakwaszona żywność, jak również kombucha mają doskonałe mikroorganizmy, których jelita potrzebują muszą się rozkładać i wchłaniać składniki odżywcze. Jeśli rzeczywiście poradziłeś sobie z negatywną dietą lub nawet w inny sposób miałeś problemy z brzuchem, twoje jelita potrzebują pomocy w gromadzeniu roślinności przewodu pokarmowego, a wtedy sfermentowana żywność jest naprawdę świetnym punktem, na który można liczyć. Probiotyki są również doskonałe, będzie właściwie cała wiadomość na ten temat później!

Codziennie spożywaj kwaśne pokarmy.

Myśl efektywnie. Może to zabrzmieć banalnie, ale wiele osób jest w rzeczywistości biegłych w znajdowaniu szkodliwych, ZBYT gorącej pogody, nieco zbyt solidnego jedzenia w restauracji, kłopotliwego sąsiada z sąsiedztwa, zamiast zamieniać to w korzystne punkty. Lub przynajmniej spróbować zdecydować się na znalezienie tego, co jest wspaniałe w pogodzie, jedzeniu, a nawet miejscu zamieszkania. Tak naprawdę nie jest ani zdrowe, ani skuteczne chodzenie ze złą energią, niszczącą wyobrażenia i uczucia.

Nie zwracanie uwagi na wypryski

Zaplanuj swój czas, dzień i tygodnie, aby zmniejszyć napięcie i nieudane rozwiązania, które wywierają na Ciebie większą presję. Zgłoś „tak” temu, czego naprawdę chcesz i co musisz mieć, a resztę rozdaj pomiędzy. Dodatkowo zaplanuj swój czas, odpoczynek, Netflix fajny i drzemki, jeśli faktycznie jesteś w tym kiepski. Zaznaczaj po drodze i synchronizuj z resztą domowników.

Myśl efektywnie.

Jedz superfoods. Oh! To właściwie ulubiona lokalizacja. Lubię urozmaicenia dietetyczne! Miesza niesamowicie cząstki w zupy, ciemnozielone koktajle, koktajle, lody i nie tylko. Dzisiejsi faworyci to: pokrzywa, cynamon właściwy, macha (zarówno zimna, jak i bardzo ostra), rokitnik zwyczajny, maca, kakao, śruta kakaowa, kiełki brokuła (cząstki) czy nawet wyhodowane samodzielnie, poniżej post dotyczący uprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj